Zoekresultaat: 10 artikelen

x
De zoekresultaten worden gefilterd op:
Jaar 2010 x Rubriek Boekbespreking x

Tom Daems
Dr. Tom Daems is postdoctoraal onderzoeker Fonds voor Wetenschappelijk Onderzoek Vlaanderen (FWO), Instituut voor Strafrecht en Leuvens Instituut voor Criminologie (LINC), Katholieke Universiteit Leuven, België. E-mail: Tom.Daems@law.kuleuven.be.
Boekbespreking

De veranderende rol van de burgemeester

Tijdschrift Tijdschrift voor Veiligheid, Aflevering 4 2010
Trefwoorden Burgemeester
Auteurs Arnt Mein
Auteursinformatie

Arnt Mein
Mr. Arnt Mein is als onderzoeker werkzaam bij het Verwey-Jonker Instituut en de Erasmus Universiteit Rotterdam (sectie criminologie). Contactadres: Kromme Nieuwegracht 6, 3512 HG Utrecht. E-mail: amein@verwey-jonker.nl.
Boekbespreking

Van kwaad tot erger

Tijdschrift Tijdschrift voor Criminologie, Aflevering 3 2010
Auteurs Richard Singelenberg
Auteursinformatie

Richard Singelenberg
Richard Singelenberg is cultureel antropoloog en werkzaam als vrij gevestigd onderzoeker, Richard.Singelenberg@gmail.com
Boekbespreking

Amazing criminology

Tijdschrift Tijdschrift voor Criminologie, Aflevering 3 2010
Auteurs Prof. dr. Tom Vander Beken
Auteursinformatie

Prof. dr. Tom Vander Beken
Prof. dr. T. Vander Beken is directeur van het institute for International Research on Criminal Policy (IRCP), Vakgroep Strafrecht en Criminologie, Universiteit Gent, Tom.VanderBeken@UGent.be.

Jan Terpstra
Jan Terpstra is hoogleraar criminologie aan de Radboud Universiteit in Nijmegen. E-mail: j.terpstra@jur.ru.nl.

Guus Meershoek
Guus Meershoek is universitair docent Maatschappelijke Veiligheidszorg aan de Universiteit Twente. E-mail: a.j.j.meershoek@utwente.nl.

Renée Kool
Renée Kool is als hoofddocent verbonden aan het Willem Pompe Instituut van de Universiteit Utrecht. Zij is tevens rechter-plaatsvervanger en redacteur van dit tijdschrift.
Boekbespreking

Criminele kinderen

Tijdschrift Tijdschrift voor Criminologie, Aflevering 1 2010
Auteurs dr. Machteld Hoeve
Auteursinformatie

dr. Machteld Hoeve
Dr. M. Hoeve is universitair docent bij forensische orthopedagogiek aan de Universiteit van Amsterdam, m.hoeve@uva.nl.

dr. Bert Berghuis
Dr. A.C. Berghuis is raadadviseur op het beleidsterrein van criminaliteit en rechtshandhaving bij het ministerie van Justitie, a.c.berghuis@minjus.nl.
Boekbespreking

‘Angst voor criminaliteit’

Een onderzoekstraditie met uitdagingen

Tijdschrift Tijdschrift voor Criminologie, Aflevering 1 2010
Auteurs dr. Gabry Vanderveen
Auteursinformatie

dr. Gabry Vanderveen
Dr. G.N.G. Vanderveen is universitair docent bij het Instituut voor Strafrecht & Criminologie van de Universiteit Leiden. Tevens was zij van 2008-2010 associate lector Public Reassurance bij de Hogeschool INHolland, g.n.g.vanderveen@law.leidenuniv.nl.
Interface Showing Amount
U kunt door de volledige tekst zoeken naar alle artikelen door uw zoekterm in het zoekveld in te vullen. Als u op de knop 'Zoek' heeft geklikt komt u op de zoekresultatenpagina met filters, die u helpen om snel bij het door u gezochte artikel te komen. Er zijn op dit moment drie verschillende filters: tijdschrift, rubriek en jaar.